Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

 

NOVINKY a TESTY

Plánovaná odstávka webových stránek!

Vážení zákazníci,

z důvodů zlepšení služeb pro Vás naše zákazníky, jsme naplánovali úpravu našich systémů. S tím souvisí plánovaná odstávka webových stránek, která proběhne ve středu 31. 5.2017 v 23:50 hodin do čtvrtka 1.6.2017 00:50 hodin.

Děkujeme za pochopení
 

 
Napsal: admin | 29. května 2017

Značka Fulda uvádí na trh novinku - první celoroční pneumatiku MultiControl

Značka Fulda přichází na trh se svou první celoroční pneumatikou MultiControl. Tato novinka je ideálním řešením pro řidiče, kteří nechtějí dvakrát do roka přezouvat pneumatiky a zároveň chtějí jezdit bezpečně po celý rok.

 
Napsal: admin | 10. srpna 2016

Novinky ve světě letních pneumatik pro rok 2016

Léto je v plném proudu a spolu s ním i čas letních dovolených. Pokud před vaší cestou do vysněné destinace stále nemáte přezuto na letní pneu, poradíme vám, jak vybrat ty nejlepší, vysoce komfortní a hlavně bezpečné pneumatiky pro vaše kola. Výrobci pneumatik za vás otestovali několik z nich. A jaké výsledky přináší?

 
Napsal: admin | 21. července 2016