Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Rozumím

Z technických důvodů je nyní možnost nákupu pozastavena

 

Značka Fulda uvádí na trh novinku - první celoroční pneumatiku MultiControl

Uživatel: admin | Datum: 10. srpna 2016
zpět na seznam článků
 

Značka Fulda přichází na trh se svou první celoroční pneumatikou MultiControl. Tato novinka je ideálním řešením pro řidiče, kteří nechtějí dvakrát do roka přezouvat pneumatiky a zároveň chtějí jezdit bezpečně po celý rok.

 

Perfektní ovladatelnost a přilnavost ve všech čtyřech ročních obdobích

Fulda využila technologii příčných drážek 3D Bubble Blade, která zaručuje vynikající přilnavost na mokré, zledovatělé či sněhem pokryté vozovce. Zároveň má pneumatika skvělou stabilitu při jízdě na suchém povrchu. Fulda tak vytvořila rovnováhu mezi zimními a letními charakteristikami ovladatelnosti. Díky vysokému počtu příčných drážek má pneumatika velké množství hran, které se při jízdě postupně zakusují do povrchu vozovky. Výsledkem je lepší trakce na sněhu a na ledu. Drážky na pneumatice se zároveň dokážou spojit a při zrychlování, brzdění nebo v zatáčkách vytvoří stabilní celek. Tím se zvyšuje stabilita pneumatiky a zlepšuje přesnost řízení. Speciální dezénové drážky MultiControl odvádí z pneumatiky vodu a značně tak snižují hrozící aquaplaning. Pevnost pneumatiky zajišťují můstky mezi jednotlivými drážkami, včetně těch příčných. Pneumatiky tak mají vynikající přilnavost na velmi kluzkém povrchu.

 

Fulda MultiControl Beauty Shots

Fulda MultiControl

Největším úkolem, který před tvůrci celoročních pneumatik vždy stojí, je použití kvalitní běhounové směsi. Aby byla pneumatika naprosto bezpečná, musí složení směsi ustát chladné zimy i vysoké letní teploty, což nebývá zrovna jednoduché. U pneumatik MultiControl se to však tvůrcům podařilo na jedničku. K výrobě použili pokročilou běhounovou směs s jemně rozptýleným silikonovým plnidlem. Adhezní vlastnosti směsi běhounu tak zůstávají konstantní v širokém rozpětí teplot a pneumatika poskytuje dobrý záběr při všech teplotách a za každého počasí.

 

Fulda MultiControl

 

Skvělý poměr cena/užitná hodnota

Pneumatika MultiControl však nabízí, kromě vynikajících vlastností a vysoké bezpečnosti, také výborný poměr cena/užitná hodnota. Je to dáno především díky vysokému kilometrovému proběhu, kterého tvůrci dosáhli za pomocí široké, hladké styčné plochy, díky níž je větší plocha běhounu v přímém kontaktu s povrchem vozovky. Zatížení je tak po celé styčné ploše pneumatiky rozděleno rovnoměrněji. Pneumatiky MultiControl přichází na trh již tento podzim v 18 rozměrech, s šířkou od 155 do 225 milimetrů, průměrem od 13 do 17 palců a profilem od 45 do 70. Máme se na co těšit!